էլեկտրաէներգիայի հաղորդման ցանցի վերակառուցման ծրագիր L3150-ARM (SF) միջազգային մրցույթին մասնակցելու հրավեր (հայտերի ներկայացման համար վերջնաժամկետի երկարաձգում)
IFB No ԱԶԲ-L3150-ARM/HVEN/ICB, 18.09.2015թ.
Մրցակցային Մրցութային Սակարկություն (ՄՄՍ) անվանումը: Էլեկտրաէներգիայի հաղորդման ցանցի վերակառուցման ծրագիր: «220կՎ/110կՎ «Շինուհայր» և «Ագարակ 2» ենթակայանների վերակառուցում»
ՄՄՍ-ի նույնականացման համարը: ԱԶԲ-L3150-ARM/HVEN/ICB
1. Ըստ ՑՀ-ի Հոդվածի 8-ի և համաձայն Հոդված 24-ի և Հոդված 27-ի Հայտերի ներկայացման համար վերջնաժամկետը և Հատերի բացման ամսաթիվը երկարաձգվել է, որը հետևյալն է՝
(c) Հայտի ներկայացման վերջնաժամկետը՝ 20.10.2015թ.-ի Երևանի տեղական ժամանակով ժամը 10:00-ն է:
(Հայտի տվյալների թերթիկ (ՀՏԹ) Բաժին 2- Հոդված 24.1)
(d) Հայտերի բացումը՝ 20.10.2015թ.
Հայտերի բացման ժամանակը պետք է հայտերի ստացման համար վերջնաժամկետի հետ նույնը լինի կամ անմիջապես հետո:
(Հայտի տվյալների թերթիկ (ՀՏԹ) Բաժին2-ի Հոդված 27.1)
2. Նախամրցութային նոր հանդիպում տեղի կունենա 2015թ-ի սեպտեմբերի 29-ին Երևանի տեղական ժամանակով ժամը 11:00-ին:
(Հայտի տվյալների թերթիկ (ՀՏԹ) Բաժին2-ի Հոդված 7.4)
3. Այս Lրացում 1-ը պետք է համարվի Մրցութային փաստաթղթերի անբաժանելի մաս:  Մրցութային փաստաթղթերի բոլոր մյուս ժամկետները և պայմանները պետք է մնան անփոփոխ:

Invitation for Bids: Power Transmission Rehabilitation Project Loan 3150-ARM (SF) (Extension of Deadline for Submission of Bids)
Addendum-1
IFB No ADB-L3150-ARM/HVEN/ICB, dated 18 August 2015
The name of the ICB: Power Transmission Rehabilitation Project: “Rehabilitation of 220kV/110kV Substation at Shinuhayr & Agarak 2”
The identification number of the ICB: ADB-L3150-ARM/HVEN/ICB
1.      In accordance with ITB Clause 8 and pursuant to ITB Clause 24 and ITB Clause 27 the deadline for submission of the Bids and Bid opening date has been extended as follows:
(a)          The deadline for bid submission is: Date: 20 October, 2015, Time: 10:00 a.m.  local time Yerevan
(Section 2-Bid Data Sheet (BDS) Clause 24.1)
(b)         Opening of Bids : Date:  20 October, 2015.
The time for the bid opening shall be the same as for the deadline for receipt of bids or    promptly thereafter.
(Section 2-Bid Data Sheet (BDS) Clause 27.1)
1. The new Pre-Bid meeting will take place as follows: Date: 29 September , 2015 , Time: 11:00 a.m,  local time Yerevan
(Section 2-Bid Data Sheet (BDS) Clause 7.4)
1. This addendum-1 shall be treated as integral part of the Bidding Documents. All other terms and conditions of the Bidding Documents shall remain unchanged.