Գարեգին Բաղրամյանը պատվավոր կոչումներ և պատվոգրեր է հանձնել էներգետիկայի բնագավառի վաստակաշատ մի շարք աշխատակիցների
Անկախ Պետությունների Համագործակցության խորհրդի անդամ, ՀՀ էներգետիկ ենթակառուցվածքների և բնական պաշարների նախարարի պաշտոնակատար Գարեգին Բաղրամյանը դեկտեմբերի 27-ին Անկախ Պետությունների Համագործակցության էլեկտրաէներգետիկական խորհրդի (ԱՊՀ ԷէԽ) կողմից պատվավոր կոչումներ և պատվոգրեր է հանձնել Հայաստանի էներգետիկայի բնագավառի վաստակաշատ մի շարք աշխատակիցների:
ԱՊՀ անդամ պետությունների էլեկտրաէներգետիկական համակարգի զարգացման և ինտեգրացիոն գործընթացների ընդլայնման գործում ունեցած նշանակալի ավանդի համար  «ԱՊՀ վաստակավոր էներգետիկ» պատվավոր կոչումներ են շնորհվել 9, իսկ «ԱՊՀ էլեկտրաէներգետիկական խորհրդի պատվոգրեր»՝ 12  աշխատակիցների:
Նախարարի պաշտոնակատար Գարեգին Բաղրամյանը շնորհավորել է  պարգևատրվածներին և մաղթել առողջություն, անսպառ եռանդ, նորանոր հաջողություններ ու ձեռքբերումներ:

Гарегин Баграмян вручил почетные звания и почетные грамоты ряду заслуженных работников сферы энергетики
Член Электроэнергетического совета (ЭЭС) Содружества Независимых Государств, исполняющий обязанности министра энергетических инфраструктур и природных ресурсов РА Гарегин Баграмян вручил 27 декабря от имени ЭЭС СНГ свидетельства, почетные звания и почетные грамоты ряду заслуженных работников сферы энергетики. За значительный вклад в развитие электроэнергетической системы государств-членов СНГ и расширение интеграционных процессов почетное звание «Заслуженный энергетик СНГ» было  присвоено 9 работникам.
Почетной грамотой Электроэнергетического совета СНГ награждены 12 работников. Исполняющий обязанности министра Гарегин Баграмян поздравил награжденных и пожелал здоровья безграничной энергии, новых успехов и достижений.